Nowe projekty e-Learning

Wdrażamy nowoczesne platformy edukacyjne, rozwijamy już istniejące oraz chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem.
24 października 2017

Możemy poszczycić się kolejnymi projektami edukacyjnymi w formacie Distance Learning. Dostawca usług z zakresu Facility Management Gegenbauer Polska, producent wyposażenia magazynów PROMAG oraz producent i dystrybutor narzędzi do obróbki drewna i tworzyw sztucznych ITA TOOLS, zleciły nam zaprojektowanie i wdrożenie platform eLearning. Ich celem jest usprawnienie optymalizacji procesów szkoleniowych.

Wykonane w oparciu o platformę Edito E-learning serwisy szkoleniowe zapewniają sprawne prowadzenie nowoczesnych szkoleń produktowych oraz kursów z zakresu BHP. W serwisach zaimplementowane zostały liczne narzędzia, które są w pełni skonfigurowane z poziomu panelu administracyjnego. Dzięki temu możliwe jest dowolne ich wykorzystanie i dostosowanie do indywidualnych potrzeb.

Naszym obowiązkiem jako dostawcy rozwiązań e-learningowych jest realizacja projektów odpowiadających oczekiwaniom Klientów, które de facto stanowią wydajne aplikacje dedykowane. Dobrym przykładem mogą być zaprojektowane i utrzymywane przez nas rozbudowane platformy. „Okno na wschód”, z której na chwilę obecną korzysta blisko 50 tysięcy użytkowników, czy chociażby cieszący się nieustannym zainteresowaniem program o charakterze edukacyjnym „Świadomy Kierowca”.

Uzupełnieniem naszych działań z obszaru edukacyjnego jest dzielenie się wiedzą. Przygotowaliśmy zestawienie najważniejszych trendów w edukacji, które w coraz szerszym obszarze wykorzystują możliwości, jakie daje dynamicznie rozwijająca się technologia.

Analityka, experience API, integracja oraz wearables są najlepszymi przykładami nowoczesnego, alternatywnego podejścia do edukacji. Umożliwiają kształcenie świadome, adekwatne do realnych wymagań rynku. Rozwiązania tego typu szerokie możliwości w nieustannym procesie, jakim jest obecnie edukacja. Mogą zapewnić nieprzeciętne rezultaty i tylko do nas należy decyzja czy będziemy z nich skorzystać.” - ocenia zestawienie trendów Kierownik Projektów E-learningowych, Paweł Teper.