Serwis korporacyjny Grupy Kapitałowej Farmacol - polski dystrybutor środków farmaceutycznych

Spółka Farmacol S.A

Spółka Farmacol S.A to czołowy dystrybutor środków farmaceutycznych w Polsce. Od ponad 30 lat prowadzi działalność związaną ze sprzedażą hurtową i detaliczną artykułów: farmaceutycznych, medycznych oraz kosmetyków, środków higienicznych i suplementów diety. Farmacol jest również obecny w kanale lecznictwa zamkniętego dostarczając swoje środki do ponad 700 szpitali. Spółka dodatkowo świadczy usługi marketingowe, hotelarskie i gastronomiczne.

Farma korzyści

FarmaProfit to program lojalnościowy grupy Farmacol dedykowany właścicielom i pracownikom aptek. Każdy uczestnik platformy, po spełnieniu określonych regulaminem warunków, uzyskuje dostęp do szeregu korzyści takich jak udział w szkoleniach oraz eventach czy możliwość pobrania ze strony internetowej wielu materiałów dotyczących najnowszych produktów farmaceutycznych.

Dodatkowo zakup najlepszych produktów jest premiowany. Firma umożliwia rozwój kompetencji zawodowych farmaceutów poprzez uczestnictwo w szkoleniach internetowych. Kursy e-learningowe zostały przygotowane w formacie SCORM i są realizowane w oparciu o platformę Edito E-learning.NET.

Obecnie z programu FarmaProfit korzysta ponad 80 farmaceutów i aptek.

Platforma

Strona www.farmaprofit.pl posiada m.in. takie funkcjonalności jak:

  • Katalog nagród, na które można wymienić zdobyte w programie punkty
  • Szkolenia e-learningowe, w których można wziąć udział posiadając określoną liczbę punktów
  • Moduł do organizacji szkoleń i eventów związanych zarówno z Grupą Farmacol jak i branżą farmaceutyczną
  • Możliwość wymiany punktów – uczestnicy pracujący w tej samej aptece mogą przekazywać sobie punkty, co pozwala im na wspólne zdobywanie atrakcyjnych nagród
  • Newsletter, dzięki któremu użytkownicy platformy są informowani o wszystkich nowościach.