Aktualności

Ideo z Diamentem Forbesa

3 lutego 2020
Redakcja miesięcznika „Forbes” opublikowała doroczne zestawienie najintensywniej rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce.

Sklep internetowy oferujący szkolenia e-learningowe

5 grudnia 2019
Klient zlecił nam wdrożenie sklepu internetowego, za pośrednictwem którego można zakupić szkolenia dedykowane pielęgniarkom oraz położnym. Kursy udostępniane są w pełni zdalnie, na platformie Edito e-learning.

E-learning w firmie – wskazówki przy wyborze i zastosowanie

21 listopada 2019
Wykorzystanie platformy e-learningowej w firmie nie jest powszechną praktyką. Taki stan rzeczy wynika przede wszystkim z niewiedzy przedsiębiorców o zaletach i przeznaczeniu tego typu systemu.

Ideo w czołówce najlepszych firm według Clutch.co

14 października 2019
Oferowane przez nas doradztwo biznesowe oraz kompleksowe usługi są przez Klientów wysoko oceniane. Portal Clutch, na ich podstawie, uznał Ideo za czołową firmę typu Software House w Polsce.

Bezpłatny poradnik - ebook o intranetach

12 sierpnia 2019
W oparciu o bogate doświadczenie stworzyliśmy poradnik na temat projektowania intranetów. Znaczącą jego część stanowi obszar przechowywania i dzielenia się wiedzą w organizacji.

Serwisy naszych Klientów wysoko ocenione w audycie Grant Thornton

17 czerwca 2019
Projekty, które wykonaliśmy dla naszych klientów, zostały bardzo dobrze ocenione przez Audyt użyteczności serwisów internetowych instytucji publicznych i prywatnych, przygotowany przez Grant Thornton International.