Realizacja dla Roto Okna Dachowe Sp. z o.o

W 1991 roku w Lubartowie powstało przedstawicielstwo niemieckiej firmy Roto Frank AG. To jeden z pierwszych światowych koncernów, który pojawił się na ówczesnym wolnym rynku w tej części Europy. Firma Roto Okna Dachowe Sp. z o.o. zajmuje się dystrybucją produktów z oferty Roto Frank AG na terenie całej Polski.

Zadania i cele

W ramach projektu zrealizowanego dla Roto Okna Dachowe Sp. z o.o. została wdrożona platforma e-learningowa. Umożliwia przeprowadzenie kompleksowych szkoleń dla pracowników oraz późniejszą weryfikację ich wiedzy.

Dzięki wykorzystaniu takich modułów takich: platforma mailingowa oraz kalendarz, nasz klient na bieżąco informuje użytkowników o dostępnych dla nich, nowych szkoleniach. Mechanizmy te są wykorzystywane przez firmę także jako źródło najnowszych informacji dotyczących firmy.

Dostęp do usług e-learningowych pomaga w podnoszeniu kwalifikacji pracowników, ale przede wszystkim ułatwia zdobywanie przez nich rzetelnej wiedzy, co wpływa na zwiększenie sprzedaży produktów i wizerunek firmy.

Główne korzyści dla Klienta
  • łatwy sposób obsługi
  • efektywne przeszkolenie pracowników, partnerów biznesowych oraz kontrahentów
  • możliwość samodzielnego przygotowania interaktywnych zajęć inspirujących uczestników do nauki zadanego tematu z możliwością jednoczesnego monitorowania ich postępów przy pomocy testów sprawdzających
  • własna baza materiałów – aktualnie korzysta z niej 50 użytkowników.