Realizacja dla Roto Okna Dachowe Sp. z o.o

Roto Okna Dachowe Sp. z o. o. to niezależne przedsiębiorstwp wywodzące się z niemieckiej firmy Roto Frank AG. Polskie przedstawicielstwo powstało w 1991 roku w Lubartowie i jest drugim pod wzglem wielkości zakładem produkcyjnym. Firma Roto Okna Dachowe Sp. z o.o. zajmuje się dystrybucją produktów z oferty Roto Frank AG na terenie całej Polski.

Zadania i cele

W ramach projektu zrealizowanego dla Roto Okna Dachowe Sp. z o.o. została wdrożona platforma e-learningowa. Umożliwia przeprowadzenie kompleksowych szkoleń dla pracowników oraz późniejszą weryfikację ich wiedzy.

Dzięki wykorzystaniu takich modułów jak: platforma mailingowa oraz kalendarz, nasz klient na bieżąco informuje użytkowników o dostępnych dla nich, nowych szkoleniach. Mechanizmy te są wykorzystywane przez firmę także jako źródło najnowszych informacji dotyczących firmy.

Dostęp do usług e-learningowych pomaga w podnoszeniu kwalifikacji pracowników, ale przede wszystkim ułatwia zdobywanie przez nich rzetelnej wiedzy, co wpływa na zwiększenie sprzedaży produktów i wizerunek firmy.

Główne korzyści dla Klienta
  • łatwy sposób obsługi
  • efektywne przeszkolenie pracowników, partnerów biznesowych oraz kontrahentów
  • możliwość samodzielnego przygotowania interaktywnych zajęć inspirujących uczestników do nauki zadanego tematu
  • monitorowanie postępów nauki przy pomocy testów sprawdzających
  • własna baza materiałów – aktualnie korzysta z niej 50 użytkowników.