O nas

Od 25 lat tworzymy rozwiązania biznesowe, które łączą najnowsze technologie z potrzebami biznesu.

Rozwiązania, które są efektywne, użyteczne i zapewniają najwyższy poziom doświadczeń użytkowników. Technologia jest dla nas narzędziem do osiągnięcia celu, jakim jest zaspokojenie potrzeb partnerów biznesowych.

Jesteśmy obecni na rynku od 1999 roku. Zatrudniamy obecnie ponad 180 osób, które pasjonują się tym co robią – są specjalistami w swoich dziedzinach. Wśród nich są zarówno kreatywni marketingowcy jak i precyzyjni technolodzy.

Nasza oferta zawiera usługi związane ze wszystkimi etapami wypuszczania produktu na rynek. Oferujemy doradztwo w zakresie budowy funkcjonalnych i wydajnych, a przede wszystkim użytecznych serwisów. Tworzymy kreatywne projekty, które stanowią efektywne narzędzia budowania wizerunku oraz wzmacniania pozycji biznesu naszych klientów. Optymalizujemy wdrożone rozwiązania oraz pomagamy w skutecznym ich promowaniu, a rozsądne połączenie kreatywności z doświadczeniem, pomaga nam dostrzegać nowe możliwości i skutecznie wykorzystywać potencjał technologii. 

Specjalizujemy się w tworzeniu oprogramowania dedykowanego, obejmującego aplikacje webowe i mobilne, strony i sklepy internetowe, platformy e-learningowe oraz systemy zarządzania dokumentami i platformy do komunikacji wewnętrznej.

Współpracę rozpoczynamy od zrozumienia Klienta i analizy jego potrzeb. Realizujemy projekty od etapu projektowania, po wdrożenie gotowego rozwiązania, jego promocję, utrzymanie i dalszy rozwój. Operujemy w środowisku PHP, Microsoft .NET, a także posługujemy się bazami danych, takimi jak: Microsoft SQL Server, MySQL czy PostgreSQL.

Aby tworzyć rozwiązania zgodne z najnowszymi trendami, korzystamy również z najnowszych rozwiązań, takich jak SaaS czy Angular JS. Oprócz technologii takich jak Java, React Native, PHP, Flutter, Vue.js, WordPress, tworzymy elastyczne i skalowalne rozwiązania, które dostosowują się do indywidualnych i unikalnych wymagań każdego projektu.

Bezpieczeństwo i wydajność na najwyższym poziomie

W naszej pracy nie uznajemy kompromisów, szczególnie jeśli chodzi o bezpieczeństwo i wydajność. Korzystamy z najnowszych i sprawdzonych rozwiązań technologicznych, które zapewniają naszym Klientom gwarancję bezpieczeństwa danych.

Pracujemy zgodnie z najwyższymi standardami, m.in. Open Web Application Security Project (OWASP TOP 10). Nasze projekty podlegają rygorystycznej kontroli jakości – w tym testom bezpieczeństwa i wydajności. Naszą siłą jest nie tylko technologia, ale także efektywne zarządzanie projektami. Dzięki temu tworzymy narzędzia, które spełniają oczekiwania klientów i pomagają im rozwijać biznes skutecznie i efektywnie.

Dostępność i wygoda

Nasze aplikacje są tworzone z myślą o potrzebach różnych grup odbiorców. Są funkcjonalne i atrakcyjne, niezależnie od poziomu umiejętności technicznych czy preferencji wizualnych użytkowników. Realizujemy projekty zgodnie z Web Content Accessibility Guidelines (WCAG 2.0) oraz Responsive Web Design (RWD), by dostarczyć wygodę każdemu, niezależnie od tego, na jakim urządzeniu z nich korzysta.

Specjalizujemy się w tworzeniu własnych autorskich produktów, które rewolucjonizują sposób, w jaki firmy zarządzają swoimi zasobami i komunikacją. Do przykładowych zastosowań naszych rozwiązań można zaliczyć: 

 • Platforma e-learningowa: umożliwia prowadzenie efektywnych szkoleń pracowników, niezależnie od ich lokalizacji,
   
 • Intranet: zapewniaj pracownikom dostęp do niezbędnych informacji i zasobów, co ułatwia im codzienną pracę,
   
 • System elektronicznego obiegu dokumentów: pozwala na automatyzację i usprawnienie procesów związanych z przepływem dokumentów w firmie i optymalizacją procesów biznesowych,
   
 • E-commerce B2B / Marketplace: wspierają sprzedaż Twoich produktów i optymalizują procesy z nią związane,
   
 • Aplikacje mobilne: umożliwiają sprawny dostęp i codzienną pracę z powyższymi systemami, także z poziomu urządzeń mobilnych
   

Poza produktami własnymi, wdrażamy także liczne projekty oparte na innych platformach technologicznych. Wśród nich warto wymienić np.: WordPress, Magento, WooCommerce czy Optimizely CMS.

 

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak nasze rozwiązania mogą pomóc Twojej firmie - zarówno w obszarze optymalizacji kosztowej jak i podnoszenia efektywności biznesowej.

  Nasze realizacje i współprace mówią same za siebie