Sklep internetowy oferujący szkolenia e-learningowe

Klient zlecił nam wdrożenie sklepu internetowego, za pośrednictwem którego można zakupić szkolenia dedykowane pielęgniarkom oraz położnym. Kursy udostępniane są w pełni zdalnie, na platformie Edito e-learning.
5 grudnia 2019
Paweł Teper
Paweł Teper
Kierownik projektów e-learningowych
  • +48 17 860 21 86 (182)
  • e-learning // ideo.pl

Ośrodek Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych Sp. z o.o. działa nieprzerwanie od niemal 20 lat. Od tego czasu stało się największą instytucją szkoleniową skierowaną do pielęgniarek i położnych. Ośrodek oferuje największą pod względem liczby uczestników i szkoleń kwalifikacyjnych i dokształcających.

Dla Klienta w przeszłości wykonaliśmy platformę e-learningową. Teraz zlecone zostało nam wykonanie sklepu, który umożliwia użytkownikom zakup kursów e-learningowych. Stworzenie dostępności do płatnych kursów w postaci sklepu on-line, to bardzo wygodne rozwiązanie. Zważywszy na fakt, iż klientami OKPPiP są pielęgniarki i położne z całej południowo-wschodniej Polski. Możliwe jest zatem nabycie kursu w sposób całkowicie zdalny, co wspomaga integracja z systemem płatniczym DotPay.

Kursy zostały przygotowane w taki sposób, by możliwe było ich wielokrotne przechodzenie, a końcowe wyniki wyświetlają zarówno poprawnie, jak i błędnie zaznaczone odpowiedzi. Zastosowanie takiego rozwiązania wspomaga utrwalanie nabytej wiedzy.

„Oferta kursów online w formie sklepu stwarza zupełnie nowe możliwości w zakresie poszerzania wiedzy kursantów. Bardzo dużą dogodnością jest również możliwość przeglądania zawartości kursów, jeszcze przed dokonaniem zakupu. Nasi klienci dokładnie wiedzą czego mogą spodziewać się od oferowanych przez nas szkoleń”. – mówi Kierownik Projektu, Piotr Buczek

Obszerny opis realizacji można znaleźć pod tym linkiem: Sklep dla Ośrodka Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych