Ideo w czołówce najlepszych firm według Clutch.co

Oferowane przez nas doradztwo biznesowe oraz kompleksowe usługi są przez Klientów wysoko oceniane. Portal Clutch, na ich podstawie, uznał Ideo za czołową firmę typu Software House w Polsce.
14 października 2019

W Ideo na co dzień łączymy kompetencje software developerskie z obszarem marketingu cyfrowego. Nieustanny rozwój to podstawa, dlatego też poszerzyliśmy zakres naszych usług m.in. o systemy wsparcia biznesu (np. Intranet, DMS, WMS) oraz rozwiązania wspierające sprzedaż i eCommerce (np. ERP, WMS, PIM). Jesteśmy partnerami najbardziej znanych platform IT. Między innymi dzięki temu oferowane przez nas rozwiązania są jeszcze bardziej wydajne i profesjonalne.

Instytucja Clutch, obejmująca zakres działań B2B, pomaga firmom odnaleźć właściwego partnera biznesowego. Jednym z jej narzędzi jest portal, na którym Klienci oceniają firmy i ich usługi, z których korzystali. Na podstawie analizy danych branżowych, trendów rynkowych i opinii, Clutch przygotowuje listę firm, z najlepszymi ocenami i kompetencjami w określonej dziedzinie.


Profil Ideo w serwisie Clutch.co

Nasza praca została zauważona i doceniona także przez inne serwisy współpracujące z Clutch. Według The Manifest jesteśmy wśród najlepszych agencji marketingu cyfrowego. Visual Objects umieścił nas na liście czołowych firm działających w obszarze web development. Wyróżnienia te zawdzięczamy ciężkiej pracy naszego zespołu i profesjonalnej współpracy z partnerami biznesowymi.

Stawiamy na silny rozwój i realizację ambitnych projektów. Chcemy nadal nieustannie się rozwijać i ciężej pracować, by w przyszłości osiągnąć jeszcze więcej sukcesów. Tego typu przejawy uznania są dla nas potwierdzeniem, że zmierzamy w dobrym kierunku oraz spełniamy potrzeby i oczekiwania naszych Klientów.” - podsumowuje Marcin Wojtoń, Dyrektor Sprzedaży w Ideo.