Ideo na konferencji VII edycji Konferencji e-learning FUSION

14-15 listopada w Arche Hotel Krakowska odbędzie się jedno z największych wydarzeń związanych z branżą a-learningową – ELF23. Specjaliści Ideo zaprezentują szeroką ofertę firmy, jak również będą uczestnikami ciekawych prelekcji.
9 listopada 2023

Chociaż możemy poszczycić się bogatym portfelem Klientów oraz ponad 100 000 uczestnikami kursów zaprojektowanych i wdrożonych przez naszą firmę, nie ustajemy w rozwoju naszych umiejętności i z zapałem uczestniczymy w interesujących wydarzeniach sektorowych. "E-learning to stosunkowo niewielka, ale wyjątkowo specjalistyczna dziedzina. Dlatego tak istotne jest dla nas rozszerzanie sieci kontaktów i, co najważniejsze, prezentowanie naszych systemów LMS." – mówi Paweł Teper, eLearning Project Owner w Ideo.

W ramach Konferencji E-learning Fusion odbędzie się równolegle targi EXPO E-Learning Fusion 2023, gdzie Ideo zaprezentuje demo swojego systemu LMS. "W trakcie procesu sprzedaży często napotykamy na wątpliwości Klientów co do zakresu funkcjonalnego i możliwej adaptacji rozwiązania do ich potrzeb. Aby ułatwić im podjęcie decyzji, przygotowaliśmy demonstrację naszego systemu, prezentującą jego szerokie możliwości. Targi będą doskonałą okazją, aby bliżej zapoznać się z tym narzędziem i omówić jego funkcje z naszymi ekspertami." – zachęca Paweł Teper.

Zapraszamy na stoisko numer 6, gdzie Ideo będzie miało przyjemność podzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą.