Ideo z Diamentem Forbesa

Redakcja miesięcznika „Forbes” opublikowała doroczne zestawienie najintensywniej rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce.
3 lutego 2020

„Diamenty Forbesa” to jeden z najbardziej prestiżowych rankingów prowadzonych wśród firm w Polsce. Wyniki tegorocznej edycji ukazały się, wraz z najnowszym wydaniem miesięcznika, 30 stycznia 2020 roku. Wśród laureatów wyjątkowego tytułu najlepszych polskich przedsiębiorstw znalazła się firma Ideo.

Ranking Diamentów Forbesa zbudowany jest w oparciu o ogólnodostępne dane, które opracowywane są przez niezależnego eksperta – firmę Bisnode Polska. Analitycy wyceniają przedsiębiorstwa na podstawie informacji z ostatnich trzech lat, stosując tzw. metodę szwajcarską. Wśród kluczowych kryteriów znajdują się wyniki finansowe firmy, jak również wartość jej majątku. Znalezienie się w gronie wyróżnionych jest więc szczególnym osiągnięciem i świadczy o wiarygodności przedsiębiorcy oraz umiejętnym i skutecznym podejmowaniu działań wzmacniających własną wartość.

W Ideo koncentrujemy się na ciągłym rozwoju i ekspansji rynku – także zagranicznego. Obecność w rankingu jest potwierdzeniem wiarygodności naszych działań, a także tego, że wykonywana przez nas praca przynosi efekty. Znalezienie się w gronie laureatów Diamentów Forbesa jest dla nas motywacją do stawiania sobie nowych, jeszcze ambitniejszych celów”. - deklaruje Arkadiusz Michno, Prezes Zarządu Ideo Sp. z o.o.

Pełen ranking, wraz z podziałem na kategorie oraz uzasadnieniem nadania tytułu, opublikowany jest na łamach specjalnego raportu, który ukazał się w aktualnym wydaniu miesięcznika „Forbes”. Dostępny jest on również w formie elektronicznej na stronie internetowej projektu – Diamenty Forbesa 2020.