HR Challenge Poland 2024: Dwa dni inspiracji i wymiany doświadczeń

W dniach 5-6 marca br. odbyła się w Warszawie konferencja HR Challenge Poland, która skupiła się na wyzwaniach i trendach w obszarze zarządzania ludźmi.
8 marca 2024

W wydarzeniu wzięło udział ponad 300 uczestników, w tym 74 ekspertów HR, którzy dzielili się swoimi doświadczeniami i wiedzą.

Przedstawiciele Ideo - Angelina Kołata oraz Marcin Wojtoń i Ideo Force - Joanna Tymowicz i Paweł Szczyrek – dzielili się swoją wiedzą podczas licznych spotkań i rozmów. Prezentowali również zintegrowane rozwiązanie HR, które obejmuje platformę e-learningową, platformę intranetową, system obiegu faktur Logito oraz kampanie rekrutacyjne.


Uczestnicy mieli okazję zapoznać się z funkcjami platformy e-learningowej oraz intranetowej dzięki wersjom demo, które nasi delegaci prezentowali na stoisku.Co według nas wyróżniło tę konferencję?

  • Imponujące grono ekspertów i praktyków z branży HR,
  • Bogaty program obejmujący 37 prelekcji, 10 dyskusji panelowych i 4 warsztaty,
  • Możliwość wymiany doświadczeń i kontaktów między największymi firmami w branży,
  • Branżowy networking – wieczorny koktajl z atrakcjami oraz śniadanie networkingowe.

 

Udział w HR Challenge Poland 2024 był dla nas cennym doświadczeniem i okazją do nawiązania kontaktów z kluczowymi graczami w branży HR. Zdobyte informacje i doświadczenia zamierzamy wykorzystać do dalszego rozwoju swoich rozwiązań, aby jeszcze lepiej odpowiadały na potrzeby i wyzwania współczesnego rynku pracy.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili stoisko Ideo i wzięli udział w prezentacjach.

 Już teraz planujemy udział w kolejnych edycjach HR Challenge Poland, aby móc dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi firmami i ekspertami z branży HR.

 

Zebraliśmy wiele cennych informacji i wniosków, które pomogą nam w dalszym rozwoju naszych rozwiązań HR. Nawiązaliśmy liczne kontakty z potencjalnymi klientami i partnerami. Upewniliśmy się, że nasze rozwiązania odpowiadają na rzeczywiste potrzeby branży HR.

Cieszymy się, że mogliśmy pomóc Wam odkryć nowe możliwości w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. Mamy nadzieję, że nasze rozwiązania i wskazówki okażą się pomocne w rozwoju Waszych firm.


Angelina Kołata,
Key Account Manager Ideo