Expo HR: Bogactwo wiedzy i nowe relacje

13 lutego 2024 roku w Centrum Nauki Kopernik odbyła się kolejna edycja Expo HR – prestiżowego wydarzenia gromadzącego praktyków i liderów branży HR.
14 lutego 2024

Wśród wystawców nie zabrakło również naszego zespołu! Grupę Ideo na stoisku reprezentowali: Angelina Kołata, Marcin Lipiec, Joanna Tymowicz i Paweł Szczyrek.

Imponująca frekwencja, inspirujące dyskusje i wyjątkowa atmosfera – to tylko niektóre z określeń, które najlepiej oddają charakter tego wydarzenia.

Mieliśmy ogromną przyjemność spotkać się z licznymi uczestnikami, dzieląc się z nimi naszą wiedzą i doświadczeniem, a jednocześnie czerpiąc od nich cenne wskazówki i poznając ich potrzeby, które stanowią dla nas drogowskaz w procesie ciągłego doskonalenia oferowanych rozwiązań.

Podczas Expo HR zaprezentowaliśmy zintegrowaną ofertę dla branży HR, obejmującą:

 • Platformę e-learningową: elastyczne narzędzie do kształcenia na odległość, oparte na modułach i konfigurowalnym panelu administracyjnym (LMS/CMS), dopasowane do indywidualnych potrzeb użytkowników.
   
 • Platformę do zarządzania obiegiem dokumentów: autorskie rozwiązanie LOGITO zapewniające uporządkowanie i automatyzację obiegu faktur, pełną kontrolę nad dokumentami oraz zgodność z obowiązującymi przepisami.
   
 • Intranet: intuicyjny i wydajny system ułatwiający współpracę, dostęp do informacji i innych systemów, dedykowany zarówno firmom, jak i jednostkom administracji publicznej. 
   
 • Kompleksową obsługę strategii kampanii rekrutacyjnych: obejmującą chatboty rekrutacyjne, strategie komunikacji wewnętrznej, strony rekrutacyjne i obsługę Social Mediów.

Zastosowanie zintegrowanej oferty przekłada się na wymierne korzyści biznesowe, takie jak:

 • Obniżenie kosztów: automatyzacja wielu zadań wykonywanych przez pracowników działu HR, co prowadzi do oszczędności czasu i środków. 
   
 • Wzrost efektywności: usprawnienie procesów HR, skutkujące zwiększoną wydajnością działu.
   
 • Poprawa wizerunku pracodawcy: budowanie spójnej kultury organizacyjnej i pozytywnego wizerunku firmy na rynku.
   
 • Wzrost zaangażowania pracowników: ułatwiony dostęp do wiedzy i informacji, co przekłada się na większe zaangażowanie w pracę.

Udział w Expo HR zaowocował licznymi cennymi kontaktami i inspirującymi dyskusjami, które z pewnością zaowocują dalszą współpracą. To wydarzenie okazało się prawdziwą kopalnią wiedzy o najnowszych trendach w HR, a także doskonałą okazją do poznania nowych ludzi i zbudowania wartościowych relacji biznesowych.

Z niecierpliwością oczekujemy na kolejną edycję Expo HR i mamy nadzieję, że już za rok ponownie będziemy tam obecni!

„Dla nas jako firmy oferującej innowacyjne rozwiązania HR-tech, udział w Expo HR był niezwykle cennym doświadczeniem. Mieliśmy okazję zaprezentować nasze produkty szerokiemu gronu odbiorców i spotkaliśmy się z ogromnym zainteresowaniem. Szczególnie cieszy nas fakt, że podczas licznych rozmów z uczestnikami konferencji mogliśmy nie tylko przedstawić nasze rozwiązania, ale także poznać ich potrzeby i wyzwania. To dla nas niezwykle ważne, ponieważ pozwala nam na ciągłe doskonalenie naszych produktów i dopasowywanie ich do realnych potrzeb rynku. Jesteśmy przekonani, że udział w Expo HR przyczyni się do dalszego rozwoju naszej firmy.”

Marcin Lipiec
Head of Business Development