Innowacje HR z Ideo - V Forum HR Challenge Poland 2024

Już za moment, 5-6 marca 2024 roku w Hotelu Courtyard by Marriott w Warszawie, odbędzie się V edycja HR Challenge Poland - wydarzenie dedykowane liderom HR, którzy pragną sprostać wyzwaniom współczesnego rynku pracy.
27 lutego 2024

Program wydarzenia skoncentrowany jest na praktycznych aspektach zarządzania HR. Doświadczeni prelegenci - dyrektorzy i menedżerowie HR z czołowych polskich firm - podzielą się sprawdzonymi strategiami i rozwiązaniami w kluczowych obszarach HR, odpowiadając na pytania dotyczące:

  • optymalizacji wynagrodzeń i efektywności organizacji,
  • skutecznego pozyskiwania talentów,budowania motywacji i zaangażowania,
  • rozumienia oczekiwań Generacji Z,
  • kształtowania bezpieczeństwa psychologicznego,
  • zarządzania kompetencjami i talentami.

 

To nie będzie zwykła konferencja. Różnorodność form przekazu - case studies, dyskusje, fireside chaty i warsztaty Problem Solving Zone – zapewnią bogactwo inspiracji i praktyczne wskazówki.

Specjaliści Ideo zaprezentują podczas wydarzenia zintegrowaną ofertę dla branży HR, dopasowaną do realiów współczesnego zarządzania ludźmi. Nasze kompleksowe rozwiązanie obejmuje:

 

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska Ideo, aby poznać szczegóły naszej oferty i dowiedzieć się, jak zintegrowane rozwiązania przekładają się na budowanie efektywnej i zintegrowanej strategii HR.

Postaw na doświadczony zespół, zintegrowane usługi i realne rezultaty.