Serwis informacyjny dla FFIL Śnieżka S.A.

Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA jest przodującym producentem farb i lakierów w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej. Bardzo dobra znajomość branży i efektywne zarządzanie spółką zaowocowały jej dynamicznym rozwojem. Firma posiada pokaźne portfolio marek m.in. Śnieżka, Magnat, Beston, Proximal i inne.

Zadania i cele

Na zlecenie Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka SA zrealizowaliśmy serwis informacyjny, na potrzeby programu szkoleniowego „Akademia Wykonawcy”. Głównym celem programu jest dzielenie się profesjonalną wiedzą z dziedziny technik aplikacji materiałów budowlanych i dekoracyjnych z wykonawcami oraz młodymi adeptami sztuk budowlanych. Cel ten jest realizowany za pomocą platformy www.akademiawykonawcy.pl. Każdy zainteresowany zyskał wgląd w program szkoleń oraz harmonogram spotkań w jego najbliższej okolicy. Na stronie została zamieszczona intuicyjna w obsłudze wyszukiwarka, która sortuje szkolenia wg  województwa, tematyki, typu oraz terminu jego realizacji. Platforma została wzbogacona o filmy instruktażowe, dzięki którym również osoby prywatne znajdą przydatne porady przy niewielkim remoncie.

Oprócz standardowych modułów, które dostosowaliśmy do potrzeb klienta, zaimplementowaliśmy szereg dedykowanych funkcjonalności dostępnych z poziomu panelu administracyjnego m.in. mechanizm pozyskiwania bazy mailingowej czy masowy eksport danych.

Aplikacja powstała w oparciu o autorską platformę Edito CMS, intuicyjne w obsłudze narzędzie pozwalające na sprawne zarządzanie serwisem.

Główne korzyści dla Klienta
  • platforma wspierające cele programu Akademia Wykonawcy
  • nowoczesny serwis edukacyjny
  • elastyczny system, która pozwala na sprawną rozbudowę projektu o kolejne funkcjonalności
  • zwiększenie atrakcyjności marki
  • intuicyjne środowisko pracy dla administratorów systemu