Platforma e-learningowa dla Intive - globalnej firmy technologicznej

Firma Intive powstała jako połączenie trzech spółek. Były to polski SMT Software Services, polsko-fiński BLStream oraz niemiecki Kupferwerk. Obszarem działalności firmy są zaawansowane rozwiązania informatyczne. Dysponuje zróżnicowanym zespołem ponad 3000 pracowników, a dzięki konsolidacji może rywalizować z największymi globalnymi firmami programistycznymi. Od 1999 r. rozwija się silnie i stabilnie na obszarze Europy i obu Ameryk. 

Zadania i cele

Dla Klienta opracowaliśmy platformę e-learningową, która została w pełni dostosowana do potrzeb pracowników. Projekt został wdrożony oparciu o platformę LMS - Edito E-learning. Klient realizuje w systemie głównie szkolenia BHP, RODO i etyki w biznesie. Składają się one z ćwiczeń, zadań testowych i końcowych testów egzaminacyjnych.

Rozbudowana platforma e-learningowa wspomagająca podnoszenie kompetencji pracowników

Projekt obejmował integrację z Active Directory oraz narzędzie wspomagające realizację interaktywnych videokonferencji. Daje to możliwość tworzenia wirtualnych pokoi, które dedykowane są elementom wybranych lekcyjnym.

Platforma zawiera także moduł raportowania, który pozwala na stałe śledzenie i weryfikację postępów użytkowników w ramach szkolenia.

Główne korzyści dla Klienta
  • Funkcjonalna platforma e-learningowa,
  • 3 wersje językowe: polska, angielska i niemiecka,
  • obsługa materiałów multimedialnych,
  • funkcja monitorowania postępów użytkowników.