Prawna platforma e-learningowa

ODOekspert jest kancelarią radcy prawnego Jakuba Wezgraja. Specjalizuje się pbsługą i szkoleniami w obszarze ochrony danych osobowych.

Zadania i cele

Platforma obsługuje kompleksowo proces nauczania w formie e-learningu. Powstała na bazie oprogramowania Edito E-learning. Dostęp do platformy realizowany jest poprzez przeglądarkę internetową, bez konieczności instalowania dodatkowych wtyczek. Platforma umożliwia dodanie dowolnej ilości użytkowników i nadawanie im uprawnień zależnych od usług, z których korzystają.

Platforma e-learningowa kompleksowo obsłuje proces zdalnego nauczania.

Głównym celem projektu było stworzenie bazy wiedzy w obszarze RODO dostępnej dla użytkowników platformy. Zagadnienia w niej zawarte mają formę tekstową (instrukcje, regulaminy itd.) i multimedialną. Można wyszukiwać je i zapoznawać się z nimi wielokrotnie i w dowolnym czasie.

Aplikacja umożliwia udostępnianie materiałów i szkoleń prawniczych. Treści są uzupełniane o zdjęcia, pliki do pobrania, czy materiały audio/video, które mogą być odtwarzane w przeglądarce. Osoby zarządzające kursami mogą powiadomić użytkowników np. o udostępnieniu szkolenia za pomocą automatycznych wiadomości e-mail.

Moduł raportujący umożliwia zbieranie i prezentowanie wyników nauczania (czas startu i końca kursu, status oraz zdobyte punkty) w intuicyjnej i czytelnej formie. W ramach zlecenia przeprowadziliśmy także szkolenie dla Klienta.

Główne korzyści dla Klienta
  • Nieograniczony dostęp do opublikowanych materiałów,
  • przygotowywanie kursów w edytorze on-line,
  • zarządzanie katalogiem szkoleń,
  • łatwa analiza postępów uczestników,
  • intuicyjny panel administracyjny.