Platforma e-learningowa e-specjalistaBHP

Portal e-Specjalistabhp

Właścicielem platformy dla pracodawców i specjalistów BHP jest firma Delphi Innovation, mieszcząca się w Warszawie. Z serwisu korzystają między innymi takie marki, jak Biomet, Coca-Cola, Grupa Żywiec, DACPOL, Stalgast i inne.

Zadania i cele

Portal e-specjalistabhp.pl to kompleksowe narzędzie, które optymalizuje procesy w dziedzinie BHP. System dedykowany jest właścicielom firm, kadrze kierowniczej instytucji publicznych oraz specjalistom BHP. Dzięki zasobom portalu zyskują oni dostęp do wielu funkcjonalności, które usprawniają ich działania w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.

Najistotniejszym elementem platformy są kursy e-learning z zakresu BHP. W ramach prac wdrożeniowych zrealizowany został między innymi moduł „e-Dokumenty”. Pozwala on na  sprawne przejście przez proces tworzenia dokumentacji związanej z BHP, w tym: sporządzenie dokumentacji oceny ryzyka, przygotowanie dokumentów związanych z obsługą wypadków oraz materiałów szkoleniowych i zaświadczeń.

Specjalista BHP korzystający z platformy zyskuje nie tylko możliwość prowadzenia szkoleń za pośrednictwem internetu, ale również może kontrolować termin ważności szkoleń poszczególnych pracowników czy prowadzić elektroniczną dokumentację w formie rejestrów, dzienników oraz programów.

Osoby korzystające z platformy mają również dostęp do bazy ekspertów z dziedziny BHP oraz branżowego kalendarza wydarzeń.

Główne korzyści dla Klienta
  • kompleksowe narzędzia do zarządzania procesami w dziedzinie BHP
  • atrakcyjne funkcjonalności i szkolenia dla pracodawców oraz specjalistów BHP
  • optymalizacja wydatków na szkolenia
  • wzrost przychodów firmy
  • platforma dostępna dla nieorganicznej liczby osób oraz dostępna 24 godziny na dobę
  • usprawnienie tworzenia dokumentacji związanej z BHP
  • możliwość korzystania z programu na urządzeniach mobilnych