Platforma e-learningowa dla SAFTEKO

Platforma e-learningowa dla SAFTEKO

SAFTEKO, przedsiębiorstwo z Bolesławca, świadczy interdyscyplinarne usługi dla firm i instytucji na terenie całego kraju. Firmę tworzy zespół pasjonatów specjalizujących się w zakresie ochrony środowiska, bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej oraz ratownictwa medycznego.

Zadania i cele

Na potrzeby Klienta zaprojektowaliśmy platformę e-learningową, zawierającą zbiór szkoleń online z dziedziny bezpieczeństwa i higieny pracy. Serwis służy podnoszeniu kompetencji pracowników oraz przynosi wymierne korzyści dla pracodawców. Wszyscy użytkownicy, po pozytywnym zaliczeniu testu, otrzymują certyfikat potwierdzający nabycie nowych kompetencji. Zaświadczenie wysyłane jest na adres podany przez kursanta.

Narzędzie do edukacji składa się z katalogu e-szkoleń, systemu składania zamówień, automatycznego generatora kont użytkowników oraz e-kursów. Moduł e-szkolenia zawiera między innymi takie funkcjonalności, jak: e-kursy, e-lekcje, e-szkolenia, użytkownicy, raporty, wiadomości i kalendarz użytkownika.

Serwis stanowi wsparcie dla firmowego działu marketingu i PR. Zawiera informacje nt. oferowanych przez SAFTEKO produktach i usługach m.in. możliwości zamówienia dokumentacji HACCP czy procedur GHP/GMP.

Główne korzyści dla Klienta
  • oszczędność czasu i pieniędzy
  • nowoczesne narzędzie dla pracodawców
  • bogata oferta e-szkoleń
  • wsparcie celów biznesowych SAFTEKO
  • prowadzenie certyfikowanych szkoleń dla klientów