Platforma e-learningowa dla przedstawicieli handlowych

SZTUKA SPRZEDAŻY. Szkolenia i Doradztwo to firma, której misją jest wsparcie managerów oraz pracowników działów handlowych i obsługi klienta. Oferuje ona usługi szkoleniowe z zakresu sprzedaży (w tym telemarketingu), merchandisingu, przywództwa oraz umiejętności osobistych. Trenerki firmy prowadzą zajęcia w formie: warsztatów grupowych i indywidualnych, treningów w miejscu pracy, wsparcia doradczego face to face, przez telefon, e-mail lub skype.

Zadania i cele

Dla Sztuki Sprzedaży uruchomiliśmy platformę edukacyjną wspierającą cele biznesowe naszego Zleceniodawcy. Platforma dedykowana jest przede wszystkim pracownikom działów handlowych oraz obsługi klienta, dla których istotny jest rozwój umiejętności sprzedażowych oraz osobistych.

Przy budowie platformy wykorzystaliśmy nasz autorski system do zarządzania treścią, Edito e-learning. Oprócz podstawowych funkcjonalności zaimplementowaliśmy także moduł sklepu, który został zintegrowany z elektronicznym systemem płatności PayU S.A. Ważną funkcjonalnością jest aplikacja, która pomaga w przygotowaniu i wysyłce mailingu do poszczególnych grup użytkowników.

Główne korzyści dla Klienta
  • Atrakcyjnie przygotowana i przejrzysta strona internetowa
  • Kompleksowa oferta narzędzi do samokształcenia przez Internet
  • Dokładne opisy e-szkoleń z możliwością obejrzenia ich wizualizacji
  • Integracja platformy z systemem płatności elektronicznych
  • Wsparcie dla tradycyjnych form szkolenia
  • Dzięki wzbogaceniu platformy o informacje na temat naszego Klienta oraz metody prowadzenia zajęć pełni ona funkcję wizytówki Firmy.