Platforma e-learningowa dla przedstawicieli handlowych

SZTUKA SPRZEDAŻY. Szkolenia i Doradztwo to firma, której misją jest wsparcie managerów oraz pracowników działów handlowych i obsługi klienta. Oferuje ona usługi szkoleniowe z zakresu sprzedaży (w tym telemarketingu), merchandisingu, przywództwa oraz umiejętności osobistych. Trenerki firmy prowadzą zajęcia w formie: warsztatów grupowych i indywidualnych, treningów w miejscu pracy, wsparcia doradczego face to face, przez telefon, e-mail lub skype.

Zadania i cele

Dla Sztuki Sprzedaży uruchomiliśmy platformę edukacyjną wspierającą cele biznesowe naszego Zleceniodawcy. Strona www.sztuka-sprzedazy.pl dedykowana jest przede wszystkim pracownikom działów handlowych oraz obsługi klienta, dla których istotny jest rozwój umiejętności sprzedażowych oraz osobistych.

Przy budowie platformy wykorzystaliśmy nasz autorski system do zarządzania treścią, Edito e-learning. Oprócz podstawowych funkcjonalności zaimplementowaliśmy także moduł sklepu, który został zintegrowany z elektronicznym systemem płatności PayU S.A. Ważną funkcjonalnością jest aplikacja, która pomaga w przygotowaniu i wysyłce mailingu do poszczególnych grup użytkowników.

Główne korzyści dla Klienta
  • Atrakcyjnie przygotowana i przejrzysta strona internetowa
  • Kompleksowa oferta narzędzi do samokształcenia przez Internet
  • Dokładne opisy e-szkoleń z możliwością obejrzenia ich wizualizacji
  • Integracja platformy z systemem płatności elektronicznych
  • Wsparcie dla tradycyjnych form szkolenia
  • Dzięki wzbogaceniu platformy o informacje na temat naszego Klienta oraz metody prowadzenia zajęć pełni ona funkcję wizytówki Firmy.