Platforma edukacyjna dla ArcelorMittal Poland

Grupa ArcelorMittal to jeden z największych światowych producentem stali i lider w branży wydobywczej. Marka obejmuje swoim zasięgiem 20 krajów na 4 kontynentach. Grupa posiada również Zakłady produkcyjne znajdują się w 18 krajach na 4 kontynentach. Grupa posiada również 6 oddziałów w Polsce umiejscowionych w województwie małopolskim, śląskim i opolskim. 

Zadania i cele
Zaprojektowana platforma e-learningowa jest przeznaczona dla pracowników i partnerów biznesowych firmy. Zbudowana została na podstawie naszej autorskiej platformy e-learningowej. Do naszego zadania należała budowa oraz wdrożenie platformy e-learningowej, która wspiera kompleksowe przeprowadzanie szkoleń w zakresie BHP. Platforma www.arcelormittalwarszawa-szkolenie.pl jest dedykowana dla pracowników oraz partnerów biznesowych ArcelorMittal. 
 
Ponad 3 tysiące aktywnych użytkowników platformy
 
Poza standardowymi funkcjonalnościami platforma została wzbogacona o moduły dedykowane. Jednym z nich jest moduł certyfikacji, umożliwiający administratorom automatyczne generowanie dokumentu dla kursantów potwierdzającego zaświadczeń dla uczesników szkolenia, którzy pozytywnie zaliczyli testu wiedzy. Dodatkowo certyfikat dostępny jest w formacie PDF. Kolejnym mudułem dedykowanym jest moduł dodawania pracowników, który jest dużym wsparciem dla podwykonawców firmy. Daje to możliwość dostępu do panelu administracyjnego i zarządzania użytkownikami - dodawanie, usuwanie oraz edycję ich kont. Ponadto struktura platformy pozwala użytkownikom dyskutować, wymieniać się poglądami oraz dzielić się doświadczeniami.
 
Główne korzyści dla Klienta
  • znaczne obniżenie kosztów szkoleń BHP partnerów,
  • intuicyjna platforma e-learningowa
  • 500 aktywnych użytkowników platformy,
  • prowadzenie certyfikowanych szkoleń,
  • oszczędność czasu związanego z obsługą odbiorców szkoleń,
  • wygodna obsługa panelu administracyjnego.