Serwis z e-szkoleniami Grupy Contrain

Grupa Contrain to firma z wieloletnim doświadczeniem świadcząca usługi w zakresie nowoczesnych rozwiązań szeroko rozumianego HR. Oferuje m.in. usługi z zakresu doradztwa personalnego oraz społecznej odpowiedzialności biznesu. Rodzina firm Contrain współpracuje z ponad 100 przedsiębiorstwami z Polski oraz innych krajów: Holandii, Niemczech czy Szwajcarii. Firma oferuje sprawdzoną i legalną pracę w branży rolniczej, spożywczej, przemysłowej i medycznej oraz każdej zleconej przez klientów.

Zadania i cele

Wdrożony przez nas serwis www.szkolenia.contrain.pl to funckjonalna platforma e-learningowa. Została ona stworzona z myślą o pracownikach Contrain, którzy przebywając za granicą, chcą rozwijać swoje kompetencje, a nie mogą pozwoić sobie na uczestnicwo w regularnym kursie językowym. Korzystanie z serwisu i udostępnionych w nim lekcji dla pracowników jest bezpłatne. 

Funkcjonalna platforma e-learningowa oferująca szkolenia językowe

Pierwszym z uruchomionych szkoleń jest kurs języka angielskiego na poziomie podstawowym, który składa się z 20 lekcji oraz ćwiczeń uzupełniających. Do każdej lekcji przygotowano również wersję audio, którą można odsłuchać oraz pliki PDF do pobrania . Obecnie regularnie z platformy korzysta 900 osób.

Główne korzyści dla Klienta
  • Doskonalenie kompetencji językowych pracowników firmy
  • Przystępna i dostępna forma nauki
  • Oszczędność czasu i kosztów
  • Możliwość śledzenia własnych postępów
  • Indywidualne dostosowanie tempa nauki dla każdego pracownika.