Platforma e-learningowa dla LAXO Care

LAXO Care to agencja zatrudnienia, która świadczy usługi w zakresie organizacji opieki nad osobami w podeszłym wieku, chorymi i niepełnosprawnymi. Od ponad 5 lat z powodzeniem działa na terenie Niemiec i Polski. Dotychczas firma podjęła współpracę z blisko 400 opiekunkami.

Zadania i cele

Dla LAXO Care przygotowaliśmy serwis www.centrumlx.pl, który umożliwia zdobycie kompetencji językowych za pośrednictwem internetu. Został on stworzony z myślą o pracownikach firmy, którzy pracują za granicą i nie mogą pozwolić sobie na uczestnictwo w stacjonarnym kursie językowym. Platforma pozwala kursantom doskonalić język niemiecki. Korzystanie z serwisu i udostępnionych w nim lekcji jest bezpłatne.

Aplikacja powstała w oparciu o autorski system Edito CMS. Platforma został wyposażony we wszystkie moduły niezbędne do sprawnego prowadzenia szkoleń online m.in. Kursy e-learningowe, Użytkownicy, Ankiety, Wiadomości i inne.

Do naszych zdań należało także przygotowanie szkoleń z języka niemieckiego na sześciu poziomach. Zostały one oparte o sprawdzone i efektywne metody nauczania. Duży nacisk położyliśmy na ćwiczenia interaktywne, dzięki którym przyswajanie wiedzy jest o wiele łatwiejsze.

Główne korzyści dla Klienta
  • serwis pozwalający na skuteczne kształcenie kompetencji językowych
  • łatwy i nieograniczony dostęp użytkowników do materiałów lekcyjnych
  • atrakcyjny i angażujący sposób przekazania wiedzy
  • wzbogacenie platformy o informacje na temat Klienta, dzięki czemu pełni ona funkcję wizytówki firmy
  • intuicyjny w obsłudze panel administracyjny