Platforma e-learningowa dla ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku

Instytut badawczy ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o. specjalizuje się w badaniach rynku inwestycyjno-budowlanego, a także sektora b2b. Firma została założona w 1996 roku przez dr Elżbietę J. Syrda. Obecnie, jako jedno z nielicznych przedsiębiorstw w Polsce posiada status centrum badawczo-rozwojowego.

Zadania i cele

Misja ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o.

„Rozwijamy innowacyjne technologie gromadzenia i analizy danych. Z wielu źródeł informacji wybieramy te, które pozwolą zrozumieć zależności gwarantujące sukces naszych klientów.”

Jednym z projektów, w których bierze udział Instytut jest Program PAPIRUS. Jest to program pilotażowy adresowany zarówno do przedstawicieli instytucji publicznych, jak i dla MŚP.

Jego celem jest dostarczanie informacji nt. wdrażania nowoczesnej procedury zamówień publicznych w obszarze budownictwa. Przede wszystkim stosowania nowych technologii do przeprowadzenia remontu lub wznoszenia budynków charakteryzujących się prawie zerowym zużyciem energii.

Zlecenie zostało zrealizowane w oparciu o intuicyjną w obsłudze platformę e-learningową. Jej celem jest promowanie innowacyjnych rozwiązań umożliwiających Wspólnocie Europejskiej osiągnięcie zrównoważonego budownictwa.

Platforma www.elearningasm.10.ires.p ma zapewnić dostęp do kompleksowych, rzetelnych informacji na tematy projektów zawiązanych z PPI. W ramach kursów e-learningowych prezentowane są rozwiązania i technologie wpływające na wydajność energetyczną budynków, np. zapewniające dobrej jakości naturalne światło dzienne czy magazynujące energię cieplną.

Platforma została wdrożona w dwóch wersji językowych – polskiej i angielskiej.

Główne korzyści dla naszego Klienta

  • podniesienie świadomości w zakresie rozwiązań innowacyjnych
  • zwiększenie zainteresowania innowacjami w instytucjach publicznych
  • transformacji rynku w kierunku bardziej zrównoważonych rozwiązań
  • intuicyjna w obsłudze platforma dająca oszczędność czasu związaną z obsługą szkoleń i uczestnictwem w nich