Nowoczesne narzędzie edukacyjne dla CBI Pro-Akademia

Nowoczesne narzędzie edukacyjne dla CBI Pro-Akademia

Centrum Badań i Innowacji Pro-Akademia, założone w 1996 roku, jest interdyscyplinarną jednostką naukową, prowadzącą prace badawcze i aktywność dydaktyczną z zakresu nauk społecznych i technicznych. W swojej dotychczasowej działalności Organizacja zrealizowała liczne projekty badawcze i szkoleniowo-doradcze na zlecenie instytucji UE, podmiotów prywatnych, administracji centralnej oraz samorządowej.

Zadania i cele

W swojej działalności dydaktycznej Centrum Badań i Innowacji Pro-Akademia korzysta między innymi z hybrydowej metody kształcenia, łącząc tradycyjne metody nauki z aktywnościami prowadzonymi zdalnie, za pomocą komputera.

Rozumiejąc potrzeby Klienta zaproponowaliśmy mu wdrożenie intuicyjnej w obsłudze platformy Edito E-learning, która umożliwia prowadzenie kompleksowych szkoleń przez internet. Dzięki temu kursanci zyskali dostęp do miejsca, w którym znajdują się wszystkie niezbędne materiały do poszerzania wiedzy. Ponadto mogą oni komunikować się w czasie rzeczywistym z osobami prowadzącymi szkolenia.

 Zaimplementowany przez nas moduł „Raporty” pozwala na szybką weryfikację wyników nauczania oraz zlokalizowanie zagadnień, które stwarzają kursantom najwięcej problemów.

Główne korzyści dla Klienta
  • nowoczesna platforma e-learningowa
  • wsparcie dla tradycyjnych form nauczania
  • bieżący monitoring realizacji kursów oraz wyników nauczania
  • usprawnienie komunikacji pomiędzy kursantem a osobą prowadzącą szkolenie
  • intuicyjny w obsłudze panel administracyjny