Sklep z e-testami dla Ośrodka Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych

Ośrodek Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych od 1999 r. organizuje specjalistyczne szkolenia oraz kursy kwalifikacyjne i dokształcające, dla pielęgniarek i położnych, w Polsce południowo-wschodniej. Obecnie jest największą organizacją w tym regionie, w ujęciu potencjału dydaktycznego oraz liczby uczestników szkoleń. 

Zadania i cele

Klient zlecił nam wdrożenie internetowego, za pośrednictwem którego można zakupić szkolenia dedykowane pielęgniarkom oraz położnym. Kursy udostępniane są w pełni zdalnie, na platformie Edito e-learning. 

Szkolenia dostępne na platformie Edito e-learningowej ułatwiają przyswojenie wiedzy z zakresu różnych dziedzin kształcenia podyplomowego pielęgniarek i położnych.

Użytkownicy mogą wybierać szkolenia względem specjalizacji i kursów kwalifikacyjnych. Jeszcze na etapie wyboru, przed dokonaniem zakupu szkolenia, zamieszczony jest obszerny opis, który pozwala na zapoznanie się z jego szczegółami. Jeszcze lepsze zapoznanie się z ofertą wspomaga możliwość przetestowania całkowicie darmowej wersji kursów, w formie demo. Z tej opcji mogą skorzystać wszyscy zainteresowani użytkownicy, ponieważ udostępniony w tej formie materiał obejmuje wszystkie specjalizacje.

Zdalna realizacja testów jest dla użytkowników bardzo dużym udogodnieniem – mogą oni w dogodnym dla nich czasie przejść cały kurs. Po wykonanym teście wyświetlany jest wynik końcowy, który wskazuje zarówno poprawne, jak i błędne odpowiedzi. Dzięki temu kursanci mogą szybciej przyswajać nowo nabyte informacje.

Każdy użytkownik w celu kupna szkolenia musi założyć konto. W jego ramach ma dostęp do wszystkich szkoleń, jakie zakupił. Jednorazowe nabycie testu daje możliwość przejścia go wielokrotnie, co przyczynia się do utrwalenia przerabianego materiału.

Integracja z systemem płatności online DotPay, pozwala na nabycie szkolenia przez kursanta w każdym momencie. Po zakończonej transakcji użytkownikowi od razu udzielny jest dostęp do wykupionego szkolenia.

Sklep jest spójny wizualnie z platformą e-learningową, dzięki wykorzystaniu tej samej grafiki, jaka została przez nas wdrożona kilka lat temu. W konsekwencji użytkownicy nie byli zmuszeni uczyć się całkowicie nowego systemu. Swoboda w poruszaniu się po jego funkcjach została zapewniona poprzez wprowadzenie logicznego i dostosowanego do użytkowników układu informacji. Tak skomponowane elementy przyczyniają się do nauki nowych informacji. 

Główne korzyści dla Klienta
  • Wygodny w użytkowaniu sklep internetowy,
  • kategoryzacja szkoleń z uwagi na specjalizację,
  • możliwość wielokrotnego przechodzenia wykupionego kursu,
  • integracja z systemem płatności DotPay.