Platforma Learning Management System dla ITA TOOLS Sp. z o.o.

Firma ITA TOOLS Sp. z o.o. zajmuje się dystrybucją profesjonalnych narzędzia do obróbki drewna, materiałów drewnopochodnych, tworzyw sztucznych i metalu. Współpracuje z 
grupą najlepszych producentów europejskich, głównie włoskich. Firma posiada szerokie portfolio marek m.in. ITA TOOLS, CMT , FLAI, ATEMAG, PIHER, OVVO, SCHMALZ, ELASTOMERI  i inne. Wyroby te charakteryzują się wysoką innowacyjnością pod względem konstrukcji oraz zastosowanych materiałów. 

Zadania i cele

Na potrzeby Klienta zaprojektowaliśmy platformę e-learningową, której głównym zadaniem to wdrożenie i przeszkolenie nowych pracowników oraz późniejszą weryfikację ich wiedzy.

Platformę e-learningowi rozbudowaliśmy o dodatkowe funkcjonalność umożliwiającą w czasie rzeczywistym komunikować się pomiędzy użytkownikami. Konstrukcja narzędzia pozwala pracownikom na prowadzenie dyskusji, wymianę poglądów oraz dzielenie się własnymi doświadczeniami.

Na stronie została zamieszczona intuicyjna w obsłudze wyszukiwarka, która umożliwia segregacje najpotrzebniejszych informacji i materiałów w firmie.

Główne korzyści dla Klienta
  • oszczędność czasu i kosztów związanych z obsługą szkoleń
  • nowoczesne narzędzie do zapoznania nowego pracownika z zasadami i standardami panującymi w firmie,
  • szybkie przekazywanie kompletnej wiedzy o nowych produktach pracownikom
  • monitoring postępu nauki użytkownika w czasie rzeczywistym
  • automatyczne generowanie zaświadczeń dla kursantów