Najnowsze realizacje e-learningowe

W ostatnim czasie zrealizowaliśmy kilka ciekawych platform e-learning'owych. Wśród nich wymienić warto wdrożenia dla Intive czy ODOekspert.
20 września 2018

Początek roku zaowocował rosnącym zainteresowaniem w obszarze platform Learning Management System. W tym czasie zrealizowaliśmy kilkanaście mniejszych i większych projektów. Nad wieloma z nich pracowaliśmy w oparciu o umowy NDA, co nie pozwala nam się nimi pochwalić. Tym niemniej - wdrożenia takie, najczęściej stanowiące dedykowane aplikacje e-learningowe, dają tym więcej satysfakcji im więcej stawiają przed nami wyzwań.

​Jednym z wdrożeń jest platforma e-learningowa kompleksowo obsłująca proces zdalnego nauczania zrealizowana dla ODOekspert. Klientowi zależało na stworzeniu swoistej bazy wiedzy nt. RODO. Zagadnienia posiadają zarówno formę tekstową (instrukcje, regulaminy itd.) jak i multimedialną. Ważnym elementem platformy jest także moduł raportujący, który umożliwia śledzenie postępów uczestników w intuicyjnej i czytelnej formie.

Ciekawym przykładem projektu jest platforma stworzona dla Intive - jednej z większych firm programistycznych, która zatrudnia aktualnie ponad 1200 osób w kilku lokalizacjach. Dla Klienta opracowaliśmy platformę e-learningową, która została w pełni dostosowana do potrzeb pracowników. Wspiera ona proces adukacji pracowników, ale także wdrażania nowozatrudnionych osób. System został zintegrowany z Active Directory i z oprogramowaniem wspierającym realizację videokonferencji, stosowanych jako uzupełnienie materiałów szkoleniowych.