Aktualności

W jaki sposób znacząco obniżyć koszty szkoleń pracowników?

18 maja 2017
Jednym z istotnych czynników rozwoju firmy jest podnoszenie umiejętności pracowników. W ostatnim czasie dużo mówi się o KFS i możliwości pokrycia kosztów związanych ze szkoleniami. Jak to wygląda i czy jest to jedyna droga do obniżenia kosztów rozwoju kad

Druga edycja konkursu Web.Master podkarpacki

31 marca 2017
Jako współorganizatorzy konkursu Web.Master podkarpacki wspieramy projekt od strony technologicznej, a także pomagamy w jego promocji.

E-learning w administracji publicznej

19 stycznia 2017
O tym, jak wykorzystać potencjał platform e-learningowych i zwiększyć efektywność pracy instytucji, organizacji czy urzędów, opowiada Paweł Teper, kierownik projektów w Ideo Sp. z o.o.

Dzielimy się wiedzą na łamach WP Money

21 grudnia 2016
Nasi pracownicy to eksperci w swoich dziedzinach. Są regularnie cytowani w najważniejszych portalach branżowych w Polsce.

E-learning we współczesnym biznesie

9 listopada 2016
Zachęcamy do przeczytania artykułu na stronie www.firmy.net nt. E-learning w służbie małego biznesu zawierającego wiele ciekawych przykładów zastosowań dla platformy z e-kurasami.

Sukces wdrożonej przez nas platformy do nauki języka polskiego – polskijazyk.pl

21 września 2016
Zapraszamy do artykułu na stronie nowymarketing.pl podsumowującego prace koncepcyjne i aktualne efekty funkcjonowania platformy e-learningowej polskijazyk.pl.